Usługi

Doradztwo

Każdy klient odwiedzający nasze biuro może liczyć na fachowe porady dotyczące typów naszych wyrobów jak i materiałów użytych do ich produkcji. Nasze wieloletnie doświadczenie zaowocowało w poznaniu gustów klientów oraz produktów najczęściej przez nich wybieranych. Jeśli nie jesteś zdecydowany, pomożemy ci podjąć decyzję.

doradztwo

Pomiary

Będąc zdecydowanym na konkretny rodzaj systemu zaciemnień, należy dokładnie przeprowadzić pomiary. Nasi pracownicy z chęcią umówią się z Tobą, aby dokonać tej czynności. Można oczywiście samodzielnie zmierzyć okno, ale w zależności od produktu jego sposób się różni. Poniżej przedstawiamy pomoc:

pomiary

Montaż

Wybierając produkty firmy Ravin, zapewniamy montaż na terenie całego Elbląga i jego okolicach. Fachowa ekipa odwiedzi Ciebie w domu i sprawnie dokona całej operacji w wyznaczonym dniu.

montaz

Naprawa pogwarancyjna / wymiana tkanin

Każdy nasz wyrób posiada 24 miesiące gwarancji. Jeśli jednak po tym czasie ulegnie on uszkodzeniu, postaramy się dokonać naprawy. Dzięki temu zabiegowi można zaoszczędzić na zakupie nowych rolet, żaluzji itd.
Po pewnym czasie kolory mogą się znudzić, dlatego oferujemy wymianę tkanin, aby wprowadzić odrobinę świeżości do pokoju.

naprawa