O nas

KIM JESTEŚMY

Firma RAVIN powstała w 1992 roku w Elblągu i stała się zaufaną marką w branży osłon przeciwsłonecznych. Od początku firma jest znana z kompleksowych rozwiązań w zakresie regulacji światła.

Specjalizujemy się w produkcji wewnętrznych systemów przeciwsłonecznych. Głównym profilem naszej działalności jest produkcja rolet tekstylnych, żaluzji poziomych i pionowych oraz moskitier dla klientów indywidualnych i hurtowych. Zajmujemy się również sprzedażą oraz montażem żaluzji drewnianych, drewnopodobnych, bambusowych, rolet zewnętrznych, markiz oraz innych wyrobów.
Do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy materiały czołowych krajowych producentów oraz pochodzące z importu.

Różnorodność oferowanych przez nas wyrobów, bogate wzornictwo oraz szeroka gama kolorów zaspokoją najbardziej wymagających klientów prywatnych i instytucjonalnych.

Andrzej Józefowski

Właściciel firmy

CO NAS WYRÓŻNIA

Nasza jakość tkwi w każdym szczególe.

Jakość

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy firmą działającą w branży osłon przeciwsłonecznych od ponad 27 lat.

ELASTYCZNOŚĆ

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Słuchamy. Doradzamy. Produkty wykonujemy zgodnie z indywidualnymi wymaganiami i potrzebami naszych klientów.

RÓŻNORODNOŚĆ

W swojej ofercie posiadamy wiele produktów z bogatym wzornictwem oraz szeroką gamą kolorów.

JAKOŚĆ

Wszystkie nasze produkty cechuje najwyższa jakość, trwałość i niezawodność. Przywiązujemy ogromną uwagę nie tylko do wykonania finalnego produktu, ale i każdego detalu.

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu,
zapraszamy do biura,
zapraszamy do współpracy.